Все цены... 
 • Телефоны
 • Компьютеры+ПО
 • Телевизоры
 • Аудио-Видео
 • Фото
 • Бытовая техника
 • разместить цены
  Покупай! Все разделыФото-техникаФото-техника
  РоссияУкраина

  Хочу купить:
   только зарядки аккумуляторных батареек    любые фото-технику
  ../ фототехника / аксессуары к фото / зарядки аккумуляторных батареек /

  Продажа : зарядки аккумуляторных батареек Remax

  Бренд:2E  Anker  Aukey  Ansmann  Apple  Ataba  Bailong  Belkin  Beston  Camelion  Duracell  Energiya  Energizer  Extra Digital  Fujicell  Fenix  Fujitsu  GP  Global  Gopro  Grand-x  Greenwave  Guide  Hoco  Huawei  Joyroom  K2  KIT  La Crosse  Lab.c  Led Lenser  Magic  Magicshine  Makita  Mastak  Nasha Sila  Nitecore  Opus  Panasonic  Power Plant  Powerex  Prologix  Promate  Puridea  Recci  Remax  Solove  Samsung  Sandisk  Sanyo  Sony  Soshine  Spigen  Tp-link  Technoline  Trustfire  UFO  Ultrafire  Varta  Videx  X-digital  Xtar  Xiaomi  Iottie  прочие  все производители
  Цена :
  от  до  
   1  

  Remax Alien RCC-304 3xUSB
  Продажа ЗУ аккумуляторных батареек Зарядний пристрій Remax Alien RCC-304 3xUSB Black (RCC-304-BLACK)
  Remax  Alien RCC-304 - зарядний пристрій для автомобіля з незвичним дизайном. Він стане корисним аксесуаром для усіх власників авто, адже дозволить тримати свою мобільну техніку зарядженою та використовувати у якості навігатора чи плеєра. Пристрій має аж три порти USB, а тому дозволить заряджати пристрої і водія, і пасажирів або ж три гаджети одночасно. У дизайні немає яскравих елементів, але вирізняється футуристичною формою. Поставляється без кабеля. 
  Цена : 239 грн. ($9)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  Remax Flying Saucer Wireless Charger RP-W3
  Продажа ЗУ аккумуляторных батареек Зарядний пристрій Remax Flying Saucer Wireless Charger RP-W3 White (RP-W3-
  Remax Flying Saucer Wireless Charger RP-W3 - бездротовий зарядний пристрій. Створений для новітніх гаджетів, які підтримують бездротову технологію зарядки. Призначений для відновлення енергії в акумуляторах гаджетів без необхідності їх підключення через кабель до зарядного пристрою. Спрощує повсякденне використання мобільних пристроїв, адже просто поклавши гаджет на Flying Saucer, його батарея буде отримувати необхідне для роботи живлення. Виглядає Flying Saucer як диск білого кольору. Flying Saucer можна буде розмістити у будь-якому місці - в офісі на столі, вдома біля кроваті чи на столі із комп'ютером. Flying Saucer завдяки своєму лаконічному дизайну буде гарно поєднуватися із сучасним ін
  Цена : 499 грн. ($19)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)

  Продажа ЗУ аккумуляторных батареек Зарядний пристрій Remax Flying Saucer Wireless Charger RP-W3 Black (RP-W3-
  Remax Flying Saucer Wireless Charger RP-W3 - бездротовий зарядний пристрій. Створений для новітніх гаджетів, які підтримують бездротову технологію зарядки. Призначений для відновлення енергії в акумуляторах гаджетів без необхідності їх підключення через кабель до зарядного пристрою. Спрощує повсякденне використання мобільних пристроїв, адже просто поклавши гаджет на Flying Saucer, його батарея буде отримувати необхідне для роботи живлення. Виглядає Flying Saucer як диск чорного кольору. Flying Saucer можна буде розмістити у будь-якому місці - в офісі на столі, вдома біля кроваті чи на столі із комп'ютером. Flying Saucer завдяки своєму лаконічному дизайну буде гарно поєднуватися із сучасним і
  Цена : 499 грн. ($19)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  Remax Infinite Wireless Charger RP-W10
  Продажа ЗУ аккумуляторных батареек Зарядний пристрій Remax Infinite Wireless Charger RP-W10 Silver (RP-W10-SI
  Remax Infinite Wireless Charger RP-W10 - бездротовий зарядний пристрій. Створений для новітніх гаджетів, які підтримують бездротову технологію зарядки. Призначений для відновлення енергії в акумуляторах гаджетів без необхідності їх підключення через кабель до зарядного пристрою. Спрощує повсякденне використання мобільних пристроїв, адже просто поклавши гаджет на таку зарядну станцію, батарея буде отримувати необхідне для роботи живлення. Виглядає пристрій як диск сріблястого кольору. Його можна буде розмістити у будь-якому місці - в офісі на столі, вдома біля кроваті чи на столі із комп'ютером. Завдяки своєму дизайну буде гарно поєднуватися із преміальними смартфонами. 
  Цена : 399 грн. ($15)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  Remax Linon Wireless Charger RP-W11
  Продажа ЗУ аккумуляторных батареек Зарядний пристрій Remax Linon Wireless Charger RP-W11 Red (RP-W11-RED)
  Remax Linon Wireless Charger RP-W11 - бездротовий зарядний пристрій. Створений для новітніх гаджетів, які підтримують бездротову технологію зарядки. Захищений від перепадів напруги. Призначений для відновлення енергії в акумуляторах гаджетів без необхідності їх підключення через кабель до зарядного пристрою. Спрощує повсякденне використання мобільних пристроїв, адже просто поклавши гаджет на Remax Linon, його батарея буде отримувати необхідне для роботи живлення. Виглядає Remax Linon як диск червоного кольору. Remax Linon можна буде розмістити у будь-якому місці - в офісі на столі, вдома біля кроваті чи на столі із комп'ютером. Remax Linon завдяки своєму лаконічному дизайну буде гарно поєдну
  Цена : 599 грн. ($23)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)

  Продажа ЗУ аккумуляторных батареек Зарядний пристрій Remax Linon Wireless Charger RP-W11 Silver (RP-W11-SILVE
  Remax Linon Wireless Charger RP-W11 - бездротовий зарядний пристрій. Створений для новітніх гаджетів, які підтримують бездротову технологію зарядки. Захищений від перепадів напруги. Призначений для відновлення енергії в акумуляторах гаджетів без необхідності їх підключення через кабель до зарядного пристрою. Спрощує повсякденне використання мобільних пристроїв, адже просто поклавши гаджет на Remax Linon, його батарея буде отримувати необхідне для роботи живлення. Виглядає Remax Linon як диск сріблястого кольору. Remax Linon можна буде розмістити у будь-якому місці - в офісі на столі, вдома біля кроваті чи на столі із комп'ютером. Remax Linon завдяки своєму лаконічному дизайну буде гарно поєд
  Цена : 599 грн. ($23)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  Remax RCC-201 2xUSB 2.1A
  Продажа ЗУ аккумуляторных батареек Зарядний пристрій Remax RCC-201 2xUSB 2.1A White (RCC201)
  Remax RCC-201 - зарядний пристрій для автомобіля. Він стане корисним аксесуаром для усіх власників авто, адже дозволить тримати свою мобільну техніку зарядженою та використовувати у якості навігатора чи плеєра. Пристрій має два порти USB, а тому дозволить заряджати пристрої і водія, і пасажира або ж пару гаджетів одночасно. У дизайні немає яскравих елементів, тому вдало доповнить і преміальну техніку, і салон автомобіля. Поставляється без кабеля. 
  Цена : 289 грн. ($11)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  Remax RMT7188 2xUSB
  Продажа ЗУ аккумуляторных батареек Зарядний пристрій Remax RMT7188 2xUSB White (RMT7188-EU-WHITE)
  Remax RMT7188 - мережевий зарядний пристрій універсального призначення. Поставляється без кабеля, дозволяє заряджати мобільні пристрої від мережі змінного струму. Має 2 USB порти, тому підійде для одночасного застосування із парою девайсів. Виконаний у білому кольорі, тому для його застосування краще за все підібрати кабель світлого кольору. 
  Цена : 299 грн. ($11)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  Remax RMT-7188 2xUSB 2.1A
  Продажа ЗУ аккумуляторных батареек Зарядний пристрій Remax RMT-7188 2xUSB 2.1A White
  Мережевий зарядний пристрій виробництва Remax. Призначений для відновлення заряду акумуляторів мобільних пристроїв. Оснащений парою USB портів для зарядки одразу двох гаджетів від мережі. Це зручно при одночасному розрядженні смартфона та планшета.Пристрій поставляється без кабелю, виглядає він компактно, має прстий білий колір поверхні. 
  Цена : 199 грн. ($8)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  Remax RP-U14Lightning 1xUSB 2.4A
  Продажа ЗУ аккумуляторных батареек Зарядний пристрій Remax RP-U14Lightning 1xUSB 2.4A White (RP-U14LIGHTNING-
  Remax RP-U14Lightning - компактний зарядний пристрій. Поставляється разом із кабелем Lightning. Оснащений одним портом, дозволяє заряджати мобільні пристрої (смартфони, планшети) від мережі змінного струму. Завдяки невеликим габаритам його легко переносити, адже він без проблем поміститься у кишеню сумки чи рюкзака. Колір білий, що робить його універсальним рішенням для більшості портативної техніки. 
  Цена : 299 грн. ($11)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  Remax RP-U14Micro 1xUSB 2.4A
  Продажа ЗУ аккумуляторных батареек Зарядний пристрій Remax RP-U14Micro 1xUSB 2.4A White (RP-U14MICRO-WHITE)
  Remax RP-U14Micro - компактний зарядний пристрій. Поставляється разом із кабелем Micro USB. Оснащений одним портом, дозволяє заряджати мобільні пристрої (смартфони, планшети) від мережі змінного струму. Завдяки невеликим габаритам його легко переносити, адже він без проблем поміститься у кишеню сумки чи рюкзака. Колір білий, що робить його універсальним рішенням для більшості портативної техніки. 
  Цена : 279 грн. ($11)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  Remax RP-U14Type-C 1xUSB 2.4A
  Продажа ЗУ аккумуляторных батареек Зарядний пристрій Remax RP-U14Type-C 1xUSB 2.4A White (RP-U14TYPE-C-WHITE)
  Remax RP-U14Type-C - компактний зарядний пристрій. Поставляється разом із кабелем Type-C. Оснащений одним портом, дозволяє заряджати мобільні пристрої (смартфони, планшети) від мережі змінного струму. Завдяки невеликим габаритам його легко переносити, адже він без проблем поміститься у кишеню сумки чи рюкзака. Колір білий, що робить його універсальним рішенням для більшості портативної техніки. 
  Цена : 299 грн. ($11)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  Remax RP-U215M 2xUSB 2.4A with Micro USB
  Продажа ЗУ аккумуляторных батареек Зарядний пристрій Remax RP-U215M 2xUSB 2.4A Black with Micro USB (RP-U215M
  Remax RP-U215M - мережевий зарядний пристрій із двома портами USB. Дозволить відновити заряд акумулятора від мережі змінного струму. Підходить для одночасної зарядки двох пристроїв. Поставляється разом із кабелем Micro USB. Дизайн компактний, конструкція спрощує перенесення девайса та зберігання, роблячи його відмінним варіантом для використання у подорожах, офісі та, звичайно, вдома. 
  Цена : 325 грн. ($12)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  Remax RP-U27 2.4A /
  Продажа ЗУ аккумуляторных батареек Зарядний пристрій Remax RP-U27 2.4A White/Green
  Remax RP-U27 - мережевий зарядний пристрій із цікавим дизайном. Має спеціальну насадку у вигляді зеленого паростка, яка при відсутності підключень додасть екологічності вигляду пристрою. Сам зарядний блок має один порт, підтримує струм заряду 2.4А. Пристрій компактний, поставляється без кабеля.
  Цена : 159 грн. ($6)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  Remax RP-U31 3xUSB
  Продажа ЗУ аккумуляторных батареек Зарядний пристрій Remax RP-U31 3xUSB White (RP-U31-EU-WHITE)
  Remax RP-U31 - мережевий зарядний пристрій універсального призначення. Поставляється без кабеля, дозволяє заряджати мобільні пристрої від мережі змінного струму. Має 3 USB порти, тому підійде для одночасного застосування із трьома девайсами. Виконаний у білому кольорі, тому для його застосування краще за все підібрати кабель світлого кольору. 
  Цена : 399 грн. ($15)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)   1...15  
  Новости электроники

  © Торговая система NADAVI, 2004 Rambler's Top100 Все про телевизоры: описания, статьи, цены на обычные ЭЛТ и ЖК телевизоры и плазменные панели   Зарядки аккумуляторных батареек Remax - цены на MagaZilla.com.ua   Rambler's Top100